Rašytoja Dovilė Pelegrimė pirmoje savo romano „Blū“ dalyje pasakoja apie šešiolikmečio Toro gyvenančio kalno viršūnėje istoriją, kurio gyvenimas vieną dieną apsiverčia, kai netikėtai viskas pradeda slysti iš jo rankų. Istorijoje susipina jauno žmogaus troškimai, seno žmogaus išmintis, gamtos ir žmogaus santykis, stereotipų ir unikalumo sandūra.
Autorė paėmus pirmąjį kartą savo romaną į rankas prabyla:
Labas. Parašiau knygą.Pirmą dalį. Romanas. Fikcija.Apie tai, kas gyvena mano galvoje ir norė…
Rašytoja Dovilė Pelegrimė pirmoje savo romano „Blū“ dalyje pasakoja apie šešiolikmečio Toro gyvenančio kalno viršūnėje istoriją, kurio gyvenimas vieną dieną apsiverčia, kai netikėtai viskas pradeda slysti iš jo rankų. Istorijoje susipina jauno žmogaus troškimai, seno žmogaus išmintis, gamtos ir žmogaus santykis, stereotipų ir unikalumo sandūra.
Autorė paėmus pirmąjį kartą savo romaną į rankas prabyla:
Labas. Parašiau knygą. Pirmą dalį. Romanas. Fikcija. Apie tai, kas gyvena mano galvoje ir norėjo pasprukti, kažkokia forma. Popieriuje. Kodėl? Nes skaitymas ir rašymas yra laikas, kada tu gerai gyveni. Kodėl fikcija? Nes pasaulis ir taip per daug realus. Kodėl romanas? Nes tikiu, kad geri dalykai turi turėti tęstinumą. Kodėl mažas formatas? Nes knyga turi būti arti žmogaus. Lengva, nedidelė, jauki. Skaitytojas? Paauglys ir mėgstantis nerealų pasaulį suaugęs. Visiškai pasprukti nepavyko, tad jau pradėta antra dalis.
Knygos.lt nariams
14,39 €
-20%
Įprastai
17,99 €
Kaina registruotiems pirkėjams
Prisijunkite ir už šią prekę gausite 0,18 Knygų Eurų!?
Turime sandėlyje
Rezervuok ir atsiimk po 30 minučių!
Knygynų darbo metu.
Už tą pačią 14,39 kainą
(kasoje pasakę kodą NAUJIENOS)
pirkite knygos.lt knygynuose.
Apgailestaujame, tačiau prekės rezervacija nesėkminga. Jūsų pasirinktame knygyne šios prekės nebeturime.
Prašome patikrinti likutį kituose knygynuose arba užsisakyti internetu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Galima rinktis atsiėmimą knygyne arba į artimiausią paštomatą.
Ačiū už rezervaciją!
Prekė bus paruošta už:
30:00
min.
Prekių atvykite atsiimti tik kai gausite patvirtinimą SMS ar el. paštu. Jūsų rezervacija galios iki
Knygos.lt knygynas
Nuostabiosios knygyno fėjos jau ieško jūsų prekės, o kai tik ras - gausite pranešimą el. paštu ir SMS! 🧚
Rašytoja Dovilė Pelegrimė pirmoje savo romano „Blū“ dalyje pasakoja apie šešiolikmečio Toro gyvenančio kalno viršūnėje istoriją, kurio gyvenimas vieną dieną apsiverčia, kai netikėtai viskas pradeda slysti iš jo rankų. Istorijoje susipina jauno žmogaus troškimai, seno žmogaus išmintis, gamtos ir žmogaus santykis, stereotipų ir unikalumo sandūra.
Autorė paėmus pirmąjį kartą savo romaną į rankas prabyla:
Labas. Parašiau knygą. Pirmą dalį. Romanas. Fikcija. Apie tai, kas gyvena mano galvoje ir norėjo pasprukti, kažkokia forma. Popieriuje. Kodėl? Nes skaitymas ir rašymas yra laikas, kada tu gerai gyveni. Kodėl fikcija? Nes pasaulis ir taip per daug realus. Kodėl romanas? Nes tikiu, kad geri dalykai turi turėti tęstinumą. Kodėl mažas formatas? Nes knyga turi būti arti žmogaus. Lengva, nedidelė, jauki. Skaitytojas? Paauglys ir mėgstantis nerealų pasaulį suaugęs. Visiškai pasprukti nepavyko, tad jau pradėta antra dalis.
Atsiliepimai
M. P.
2025-05-14
Spalvinga paauglio gyvenimo kasdienybė su savais nuotykiais, jausmų peripetijomis, išgyvenimais. Vaizdingas rašymo stilius nukelia į pasaulį, kuris neegzistuoja, bet norėtųsi, kad egzistuotų. Paliečiamas vaikų ir tėvų santykis. Skaitosi lengvai. Nekantrauju paskaityti 2 dalį.
Paulina P.
2025-05-08
Nuspalvinanti vaizduotę, įtraukianti, provokuojanti detektyviniams apmąstymams ir spėliojimams. Puikiai tinka skaitytojui tiek jaunimo atstovui, tiek suaugusiam.
Rekomenduoju!
Ir laukiu antros dalies! :)
Lina
2025-05-08
Puiki knyga!! Laukiu knygos tęsinio!
Vaida S.
2025-05-07
Kūrinys ir autorės rašymo stilius greitai įtraukė į kitokį pasaulį, pilną spalvų, kvapų, magijos, mistikos, melancholijos ir ilgesio. Tai knyga, kurią ne tik skaičiau, bet užuodžiau, jaučiau ir mačiau.
Knygoje daug detalių, simbolių, kurie perteikia kasdienybės grožį, žmogaus vidines dilemas, santykį su savimi ir aplinka.
Rekomenduoju šią knygą tiems, kurie yra šiek tiek pavargę nuo kasdienybės ir apatiškumo aplinkoje. Tai knyga padedanti mus supančius ir savaime suprantamus dalykus pamatyti šiek tiek kitaip :))
Gintvilė
2025-05-07
Jauki, nostalgiška ir labai įtraukianti - su nekantrumu laukiu antros dalies!
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kuri parduodama tiesiai iš knygos.lt sandėlio. Knygos kokybė įvertinta knygos.lt ekspertų.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Atsiliepimai
-
-
M. P.
-
2025-05-14
-
-
Paulina P.
-
2025-05-08
-
-
Lina
-
2025-05-08
-
-
Vaida S.
-
2025-05-07
-
-
Gintvilė
-
2025-05-07
Rodyti daugiauSpalvinga paauglio gyvenimo kasdienybė su savais nuotykiais, jausmų peripetijomis, išgyvenimais. Vaizdingas rašymo stilius nukelia į pasaulį, kuris neegzistuoja, bet norėtųsi, kad egzistuotų. Paliečiamas vaikų ir tėvų santykis. Skaitosi lengvai. Nekantrauju paskaityti 2 dalį.
Nuspalvinanti vaizduotę, įtraukianti, provokuojanti detektyviniams apmąstymams ir spėliojimams. Puikiai tinka skaitytojui tiek jaunimo atstovui, tiek suaugusiam. Rekomenduoju! Ir laukiu antros dalies! :)
Puiki knyga!! Laukiu knygos tęsinio!
Kūrinys ir autorės rašymo stilius greitai įtraukė į kitokį pasaulį, pilną spalvų, kvapų, magijos, mistikos, melancholijos ir ilgesio. Tai knyga, kurią ne tik skaičiau, bet užuodžiau, jaučiau ir mačiau. Knygoje daug detalių, simbolių, kurie perteikia kasdienybės grožį, žmogaus vidines dilemas, santykį su savimi ir aplinka. Rekomenduoju šią knygą tiems, kurie yra šiek tiek pavargę nuo kasdienybės ir apatiškumo aplinkoje. Tai knyga padedanti mus supančius ir savaime suprantamus dalykus pamatyti šiek tiek kitaip :))
Jauki, nostalgiška ir labai įtraukianti - su nekantrumu laukiu antros dalies!